یکی از پرچالش ترین مساله برای خانم ها به محض دعوت آن ها به جشن و مهمانی , انتخاب مدل لباس شب یا لباس دخترانه مجلسی مناسب است . و از نظر خانم ها سخت ترین کار دنیا بعد از کار معدن انتخاب لباس برای مهمانی و مجالس است .

خانم ها به رنگ بندی لباس که حتما خاص باشد و نمونه اش را تا بحال نپوشیده باشند و برای این مورد که از مد روز بی نصیب نمانند مرتب در حال خواندن مجله های مد روز و نظرسنجی از دیگران هستند.

لباس مجلسی

یک سری دیگر از خانم ها به فروشگاه های حضوری اکتفا نمیکنند و سراغ انواع فروشگاه اینترنتی لباس مجلسی میروند و موارد زیر را بررسی می کنند :

  • خرید اینترنتی لباس دخترانه
  • خرید اینترنتی پیراهن دخترانه
  • خرید اینترنتی لباس دخترانه مجلسی
  • خرید اینترنتی لباس مجلسی
  • خرید اینترنتی لباس بچه گانه دخترانه
  • خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه
  • خرید اینترنتی لباس مجلسی دخترانه

هم چک میکنند که مبادا سرشان کلاه برود و انتخاب اشتباه داشته باشند.

چند ترفند برای انتخاب لباس مجلسی

1.نخست به مجلسی که دعوت شده اید فکر کنید و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید :
خیلی مهم است که متناسب با مجلسی که در آن دعوت هستید لباس بپوشید . باز هم شانس آوردید که خانم هستید و انواع لباس مجلسی شیک در گرو انتخاب شما هستند.

در ارتباط با طول لباس :
یکی از ۱۰ نکته مهم خرید لباس دخترانه مجلسی که باید بدانید ، اگر که مهمانی فرم رسمی دارد بهتر است از لباس مجلسی رسمی که عموما طول بلند تری نسبت به سایرین دارد استفاده کنید , به گونه ای که پایین لباس بر روی زمین کشیده می شود . اگر هم لباس مجلسی کوتاه مد نظرتان باشد اگر طولشان تا زیر زانو باشد ایرادی ندارد اما بهتر است بدانید که هر چه در هنگام خرید لباس مجلسی به طول بیشتر لباس اهمیت بدهید , یعنی مهمانی رسمی تر است.

در ارتباط با جنس لباس :
اگر لباس مجلسی از جنس نخ بود بدانید و آگاه باشید که انتخاب مناسبی برای مهمانی رسمی نیست. لازم است بدانید که طرح و کیفیت پارچه لباس مجلسی تان هست که باعث جذابیت شما در مهمانی میشود , بهتر است که پارچه های اطلسی و ابریشم را انتخاب کنید .

در ارتباط با رنگ لباس :
هرچه لباس مجلسی تیره تر باشد مناسب تر برای مجالس رسمی و بلعکس هرچه رنگ لباس روشن تر و شاد تر و گلگلی تر باشد از دسته لباس های مجلسی غیر رسمی است . رسمی ترین رنگ لباس مجلسی مشکی است .

پیراهن مجلسی دخترانه

2. تناسب رنگ پوست و لباس مجلسی :

خیلی مهم است که تناسب بین رنگ پوست و لباس مورد نظرتان را رعایت کنید که لباس بر تنتان بدرخشد , برای مثال اگر رنگ پوستتان گرم یا به زبان ساده تر پوست سبزه و گندمی دارید بهتر است از رنگ بندی قهوه ای و قرمز و زرد را انتخاب کنید و در صورتی که رنگ پوستتان خنک تر و یا به اصطلاح پوست سفید تری دارید , رنگ های بنفش و آبی و سبز جذابیت شما را دو چندان میکند . اما این رنگ بندی بر اساس ایده است و گاه گاهی استثنا هم پیش می آید و افراد رنگ های تضاد انتخاب میکنند و به پوستشان مینشیند .

3.انتخاب و خرید لباس دخترانه مجلسی بر اساس فرم بدن :
لباس مجلسی برای اندام گلابی :
باید لباسی را انتخاب کنید که باعث حجیم کردن بالا تنه و کم کردن عرض شکمتان باشد. باید لباسی را انتخاب کنید که باعث جلب توجه افراد به بازوها و گردنتان باشد . لباس مجلسی هایی که به شکل A هستند و بصورت یقه مربعی هستند از مناسب ترین ها برای شما به شمار می آید .

لباس مجلسی برای شانه های پهن:
افرادی که شانه های پهن دارند عموما سینه و شانه های بزرگتری هستند . طبق بررسی های متعدد بهترین انتخاب برای این دسته افراد لباس های است که کمرشان را عریض تر نشان دهد و بهترین انتخاب لباس های دامنی که دامنشان نسبتا بلند باشد , و به هیچ عنوان به این دسته از افراد لباس های خط دار و راه راه توصیه نمیشود . چرا که باعث بزرگنمایی بیش از حد اندام بالا تنه شان میشود .

لباس مجلسی برای اندام مستطیلی :
در این دسته افراد تقریبا شکم و کمر و شانه هایشان هم اندازه و هم سایز است و باید لباسی را انتخاب کنند که انحنا در اندامشان ایجاد کند . برای شروع از یک سوتین مناسب استفاده نمایید و در انتخاب لباس سعی کنید لباس مجلسی یقه دلبری یا گرد را انتخاب کنید .

لباس مجلسی برای اندام سیبی :
در این دسته افراد نسبت به بقیه اندام شانه ها و سینه های بزرگی دارند و کمر نسبت به بقیه اندام باریک تر است . برای شما عزیزان بهترین انتخاب لباس مجلسی یقه هفت و تک رنگ استفاده کنید .

لباس مجلسی برای اندام ساعت شنی :
خوش بحال این دسته افراد. چرا که اندام خوش فرمی دارند . برای نمایش دادن اندام بهتر است از لباس مجلسی شیک و مناسبی استفاده کنید که تمام ویژگی های اندام به خوبی در منحصه ظهور قرار بگیرد . طبق آمار نباید لباس مجلسی تنگ یا خیلی آزاد باشد و شما با انتخاب لباس مجلسی بلند که فرم A به اندامتان بدهد را انتخاب کنید .

لباس مجلسی دخترانه

4. اکسسوری :
اصلا اکسسوری چیست ؟

در واقع به لوازم جانبی گفته میشود که در کنار ست کردن لباس هایتان میتوانید از
انها بهره ببرید , برای مثال گوشواره , دستبند , ساعت , کیف و…
اما خوب این خیلی مهم است که در شآن لباسی که میپوشید برایش اکسسوری انتخاب کنید .

لباس مجلسی سایز بزرگ :
برای انتخاب لباس مجلسی برای افراد چاق باید نکات مهمی را مد نظر بگیرند , درست است که اندام متناسب باعث خوش پوشی و اعتماد بنفس برای انتخاب لباس است , اما دلیل نمیشود که افراد چاق از این نعمت بی نصیب بمانند . فقط کافی است شیوه درست لباس پوشیدن را یاد بگیرند و به همین راحتی اعتماد به نفسشان را افزایش دهند.
برای شروع ابتدا بایستی قسمت های چاق بدن را شناسایی و لباسی را انتخاب کرد که در قسمت های چاق با رنگ
تیره و در بخش های متناسب رنگ روشن کار شده باشد.

مدل لباس مجلسی دخترانه ۲۰۱۸ :
در سال ۲۰۱۸ انواع لباس مجلسی دخترانه توسط طراحان فشن و مد به همگان معرفی شد. این مسئله را در مدل لباس مجلسی دخترانه ۲۰۱۸ بررسی میکنیم . طبق مد روز تیپ زدن دختر و پسر نمیشناسد و برای خیلی از افراد مهم است که سالانه از لحاظ طراحی و رنگ بندی آپدیت با سال نو باشند.
هنگامی که به مجالس رسمی دعوت میشوید , قبل از اینکه آرایش و مدل موهایتان نظر همگان را به خود جذب کند , مدل لباس مجلسی شما است که نفوذ بیشتری برای جلوه دادن شما دارد. چرا که با انتخاب صحیح مدل لباس مجلسی میتوانید برای اندامتان مناسب ترین و خوش فرم ترین حالت ممکن را خریداری کنید . پس خیلی مهم است که قبل از خرید لباس مجلسی به این چنین نکاتی حساسیت بیشتری نشان دهید .

ست لباس مجلسی دخترانه شیک :
از نظر طراحان مد بایستی لباس مجلسی زنانه با لباس مجلسی دخترانه یک سری فرق های اساسی داشته باشد , برای دختران بهتر است که استایل فانتزی و دخترانه را حفظ کنند , بهتر است از ست لباس مجلسی دخترانه مجلسی و شیک مثل تاپ و دامن شیک و ست نیم تنه و دامن یا در صورت اینکه مجلس غیر رسمی تر باشد میشود از ست نیم تنه و شلوار را انتخاب کنند .

در ایران اولا به دلیل آب و هوا و ثانیا بخاطر فصل مدارس غالبا مجالس عقد و عروسی در فصل های بهار و تابستان برگزار میشود. پس با توجه به آب و هوا اگر ست لباس مجلسی بهاری را انتخاب کنید بسیار مناسب و شیک و جذاب هستند.

مدل لباس مجلسی بلند و شیک:
اگر از طرفداران لباس مجلسی بلند دخترانه هستید پس یقینا میدانید که با انتخاب از این دسته رسمیت بیشتری به سبک پوشیدن خود داده اید . بدون شک میتوان گفت در این دسته انواع لباس مجلسی بلند و شیک با طرح های مختلف و متنوع و با رنگ بندی های گوناگون برای تمامی سلیقه ها طراحی شده است . شما حتی میتوانید از انواع لباس مجلسی آستین دار استفاده کنید که در مجالس ظاهری پوشیده و موجه تری داشته باشید.
در کل بدانید که لباس مجلسی بلند برای شما یک استایل رسمی تر و ظاهری خاص تر ایجاد میکند و اگر ملاک شما شیک پوشی در عین حال رسمیت و خاص بودن و موجه بودنتان است , بهترین گزینه ها انواع لباس مجلسی پوشیده شیک و بلند , یا همان لباس مجلسی آستین دار و … یا انواع لباس مجلسی گیپور بلند , لباس مجلسی مخمل تک رنگ هم میتواند انتخاب بی نظیری باشد.


میتواید در سایت ما از جدید ترین مدل لباس مجلسی های دخترانه کوتاه و بلند را مشاهده نمایید .

لباس مجلسی دخترانه

5.با لباس مجلسی کوتاه چی بپوشیم ؟
یکی از محبوب ترین ها برای خانم ها , انواع لباس مجلسی کوتاه است و معمولا خانم هایی که تمایل دارند پاهایشان را بپوشانند از طرفداران این دسته نیستند. خوب با من همراه باشید تا به شما آموزش بدهم که چگونه هم لباس مجلسی شیک خود را بپوشید و در عین حال موقر و موجه بنظر بیایید.

6.لباس مجلسی کوتاه رو چگونه بپوشیم :
جوراب شلواری ضخیم یا نازک:
بسته به فصل و وضعیت آب و هوا میتوانید از جوراب شلواری ضخیم و نازک استفاده کنید.
اگر پاهای توپر و چاقی دارید بهتر است از جوراب شلواری ضخیم رنگ مشکی استفاده کنید تا پاهایتان را کم حجم تر نشان دهد .

پوتین زنانه مجلسی:
اگر مجالسی که شما در آن دعوت هستید در فصول پاییز یا زمستان است با لباس مجلس کوتاه تان میتوانید پوتین زنانه مجلسی بپوشید .اگر از بوت های ساق بلند استفاده کنید دیگر جوراب شلواری الزامی نیست . دقت کنید که حتما پوتین یا بوت انتخابی شما پاشنه داشته باشد که اینگونه شیک تر است. رنگ بوت را با لباستان ست کنید و از ست تضاد رنگ استفاده نکنید.

کفش تخت:
کفش تخت یکی از مناسب ترین های کفش مجلسی برای لباس کوتاه مجلسی است. بهتر است از کفش تخت عروسکی رنگ کرمی و مشکی استفاده کنید . چنانچه با پوشیدن کفش پاشنه بلند در مهمانی ها اذیت میشوید میتوانید از این استایل و از این ست لباس مجلسی با کفش بهره ببرید .

7.کفش مناسب برای لباس مجلسی پلنگی

پارچه طرح پلنگی که در لباس مجلسی پلنگی هم بکار میرود از نوستالژی های مجله مد زنان است که باز گرد و خاک راه انداخته و به دنیای مد بازگشته است.
بسیاری از خانم ها در ست کردن لباس پلنگی با کیف و کفش سردرگم میشوند.

کیف و کفش مجلسی با رنگ متضاد :
میتوانید لباس مجلسی پلنگی خود را با کیف و کفش مجلسی با رنگ متضاد که از دسته رنگ های دارای طیف بنفش و صورتی هست , انتخاب نمایید.

کیف و کفش مجلسی با رنگ های خنثی:
برای ست کردن پارچه پلنگی با کیف و کفش مجلسی با رنگ های خنثی بهترین انتخاب میتواند رنگ مشکی باشد, حتی اگر از رنگ بندی کرمی و شتری برای ست کیف و کفش با لباس پلنگی تلفیق کنید واقعا بی نظیر میشوید.

کیف و کفش مجلسی قرمز:
شما اگر مجله های مد را دنبال کرده باشید بهتر از هرکس میدانید کفش قرمز همیشه در صدر جدول بوده و امتحان های خودش را پس داده است . اما به دلیل رنگ خاصی که دارد , عده ای از جلب توجه ای که میکند احساس رضایت مندی نمیکنند , برای این گروه عزیزان بهتر است که لباس شان را با ست کیف و کفش زرشکی ست کنند.

کفش مجلسی مدل متالیک یا هولوگرام :
بهترین نوع و طرح کفش برای ست کردن لباس مجلسی , کفش مجلسی مدل متالیک یا هولوگرام است . شما میتوانید از سری رنگ های نقره ای و طلایی برای ست کردن لباس مجلسی پلنگی تان استفاده کنید.

کفش مجلسی رنگ پا :
از رنگ پایه بهره ببرید. درواقع میتوانید با انتخاب کفش مجلسی رنگ پا با جوراب شلواری رنگ پا بپوشید.

جدید و زیباترین مدل لباس مجلسی گیپور و حریر ۲۰۱۹:
همه خانم ها شیک پوشی از دغدغه اصلی شان است . به خصوص اگر صحبت از مجالس و مهمانی باشد و دغدغه آنان چند برابر میشود که چه در مجالس رسمی و چه در مجالس غیر رسمی با بهترین حالت خود ظاهر شوند , که بهترین حالت هایشان به مدل مو و آرایش صورت شان و به خصوص شیک پوش بودن شان مربوط است.

لباس مجلسی دخترانه

نکات و راهنمایی درباره پوشیدن لباس مجلسی گیپور و توری:

خانم ها میدانند که لباس گیپور چه طرح و نقش ظریفی دارد و باید با چه دقتی از آنان نگه داری کنند . حال وقت آن فرا رسیده که با لباس گیپور و لباس توری تان ترکیب و ست های زیبا و جذابی بسازید .
اگر اندام درشتی دارید، بهتر است لباس مجلسی گیپور با طرح و نقش های ریز را انتخاب کنید. چرا که باعث کوچک تر جلوه دادن شما میشود. اگر چه اندام خوش فرم و باریکی دارید برایتان در انتخاب طرح و نقش پارچه گیپور محدودیتی وجود ندارد .
خیلی مهم است که رنگ لباس گیپور شما با رنگ پوست و موی شما تناسب و هم خوانی داشته باشد.

چه کفشی با لباس مجلسی گیپور و لباس مجلسی توری همخوانی دارد ؟
اگر لباس مجلسی توری را انتخاب کرده اید که خوشا به سلیقه تان , آنقدر پارچه توری چشم نواز است که نیاز به اکسسوری خاصی ندارد . اما اگر وجود اکسسوری را لازم میدانید بشما توصیه میکنم از بوت دور توری دار یا یک جفت کفش پاشنه دار و یک کلاه خاص شما را دیدنی میکند. اگر هم برای لباس مجلسی گیپورتان نمیدانید با چه ستی بزنید بهتر است از یک کت تک چرم و خاص استفاده کنید.
آرایش با لباس توری و لباس محلی : اگر به نقاط مختلف ایران دقت کنیم خواهیم دید که بخشی از لباس هایشان را توری تشکیل میدهد. با این سبک لباس ها بهتر است از سبک آرایش طبیعی برای صورت و مو در پیش بگیرید. اصلا از من میشنوید موهایتان را نبندید و بگذارید آزاد باشد یا اگر دوست داشتید میتوانید موهایتان را فر کنید.

چطور لباس مجلسی مخمل بپوشید:
فقط با لمس لباس مخمل متوجه خواهید شد که چه جنس نرم و لطیفی دارد.

اکسسوری با لباس مخملی :
تل مخملی . پاپیون و گل سر مخملی . کیف مخملی برای خاص کردن شما کافی است و دیگر نیازی به تناسب و ست کردن بخش های دیگر نیست .

برای مشاهده لباس های دخترانه می توانید به لینک زیر مراجعه کنید :